| D0zzz a întrebat:

Daca iau comprimate filmate-magneziu cu vitamina D3 (de la Biofarm) in fiecare dimineata, exista riscul de a ma ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Am luat si eu. se poate sa te ingrasi un pic. depinde de organismul tau. mie imi facea pofta de mancare si sincer am luat cam 2 kg dar dupa ce am terminat tratamentul le-am dat jos. acum vezi tu. ia cateva zile si observa rezultatele. daca papi din ce in ce mai mult e clar ca te vei mai ingrasa. sanatate!

| BlackNights a răspuns:

Du`te la o farmacie si intreaba o farmacista, sau cauta pe net prospectul.

| D0zzz explică:

Nu are prospect, mi-a dat mama o folie si mi-a zis sa iau in fiecare dimineata.

| GeorgeGabriel a răspuns:

Nu cred dar citeste ce scrie pe prospect adica ce a scris pe cutie doctorita