| lavy112 a întrebat:

dau funda la cine ma lamureste!
de vreo 2 ani ma tot chinuie atacurile de panica! in urma cu doua luni credeam ca nu le mai am pentru ca nu am mai avut starile alea nasoale!
in urma cu 3 zile am avut un orgasmbig grin si am simtit ca imi batea inima mai tare c de obicei si am inceput de atunci sa respir foarte foarte greu! nu stiu de cesi am niste senzatii cam ca la atacurile de panica dr nu inteleg de ce tot timpul am senzatia ca respir greucrying acum de vreo 2 saptamani mi-am facut raze la plamani pentru ca imi trebuiau analizele si nu am nimic, mi-am facut la tiroida si nimic!
si inainte cand aveam atacurile de panica respiram tot timpul greu, sau asa aveam senzatia da parca acum respir si mai greu! si nu reusesc sa inteleg de ce!
mi-a zis cinev ca asa am eu senzatia doar din cauza de la atacurile de panica, dar mi-e greu sa cred ca simt ca respir greu din cauza asta! sa fie asa? voi ati trecut prin asa ceva? a simtit cineva asa ceva? sunt foarte speriatacrying( mai ales ca stau singura, mi-e frica sa nu lesin naibii in casa si sa nu ma gaseasca nimenicrying
ajutati-ma va rog! dau funda si voturicrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FlippyFlippy a răspuns:

Esti o fire sensibila si daca nu ma insel te-ai speriat odata foarte tare si acum a ramas in tine dar trebuie si sa te gandesti la lucruri linistitoare! si du-te la doctor ca o sa-ti zica si el sfaturi bune! funda+vot?