| tsukilifelaif a întrebat:

Bună, de 2 zile am niste mâncarimi insuportabile pe tot corpul, pielea este foarte iritată. Tin sa mentionez ca nu am avut niciodata varicela. Mama spune ca este o intoxicatie de la o anumita mancare, dar nu ma doare burta si nu am stari de voma! Ce-ar putea fi? (mi-am facut baie, pielea nu este iritata de la praf) Dau fundă! Multumesc Anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Mergi la medicul de familie.
Poate sa fie orice dar doar un medic poate sa iti spuna sigur.