| robert09120912 a întrebat:

Am stari de voma de vreo 3 zile, ma doare burta si mai am pete de sange pe lenjeri.e
Am facut sex neprotejat pentru prima oara.
E normal sa ai simptomele astea dupa dizvirginare?

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu, Robert. Ești însărcinat

| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna, dupa actul sexual de dezvirginare, in muschii situari in intreaga zona adiacenta ''pasaricii'', adica toata zona pelvina si a abdomenului inferior se instaleaza un fel de ''febra musculara'' care este cu atat mai intensa, mai dureroasa si mai lunga (si de 3-7 zile), cu cat a fost mai dificila si mai dureroasa penetrarea si mai ales, ca cat a fost mai lunga ca numar de minute ''maltratarea'' vaginului. Sanatate!

| ywar a răspuns:

Dizvirginare? Unde?