| Valentina_Clara_1998 a întrebat:

De 3 zile ma doare burta in stânga si jos. Apendicita nu are cum sa fie pentru ca am făcut operatie de apendicita acum un an, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil sa fii constipata sau sa ai probleme cu tranzitul. Incearca sa bei vreo 2 ceaiuri cu miere si vezi daca iti trece. Daca nu, sunt sanse sa fie de la ciclu cum zice si smartz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este probabil de la schimbarea brusca a vremii. Si eu am dureri din cauza une operatii la picioarr. NU cred ca e ceva grav.

| uutz a răspuns:

Cel mai sigur este unul dintre ovare, poate din cauza ca iti vine ciclul. Stai linistita nu e grav o sa treaca in maxim 2 zile. (Nu are legatura cu vremea wtf laughing) )