| Cyclone a întrebat:

De 3 zile simt o durere usoara in stanga abdomenului jos. E posibil sa fie apedicele in partea stanga? Si daca nu ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florinutsa a răspuns:

Si eu mai am dureri asa si in stanga si in dreapta dar dupa aceea imi trec poate e hernie apendicita nu are cum sa fie in stanga e imposibilhappy

3 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna!

S-ar putea sa fie din cauza ca ai racit in partea de jos. Poate ai stat undeva pe rece. Daca ar fi apedicele te-ar durea piciorul stang si ti-ar fi rau.Asta am patit si eu, am fost la medicul de familie si a zis ca am racit la ovare.[ am luat tratament si acum nu ma mai doare ].
Cel mai bine este sa te consulte medicul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea dar s-ar putea sa nu de multe ori si pe mine ma doare exact acolo dar nu se intampla nimic stau ptn si trece

| Florinutsa a răspuns:

Buna.Si eu mai am dureri usoare in dreapta si in stanga abdomenului. Mie imi trece in aproximativ 5 zile.Nu cred ca la tine sa fie apendicita fiindca nu are cum sa fie in stanga. Poate e hernie.happy