| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare burta, cateodata simt o durere si in partea stanga a abdomenului iar in ultimul timp nu am avut pofta de mancare. sad ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Http://www.desprecopii.com/......minale.htm daca durerea nu iti trece, eu zic sa mergi sa te vada un medic! Multa sanatate :*

| LadyDy01 a răspuns:

Ar trebui sa mergi sa iti faci un control medical.

| zHeArTz a răspuns:

Du-te la un control.

| mihai1997 a răspuns:

Apendicita...

| Alicezzz a răspuns (pentru mihai1997):

Apendicita este in parea dreapta a abdomenului care da simptomele de greata, febra, crampe severe, durere pe piciorul drept... deci nu are apendicita pentru ca pe ea o doare in partea stanga!

| Petrust a răspuns:

Poate fi regimul alimentar incorect.

| ANDRADA_4403 a răspuns (pentru Petrust):

Si eu cred ca ar putea fi de la regim...mai ales in ultima perioada am slabit ceva. Ma gandesc sa nu fie un inceput de gastrita.sad

| emmacool a răspuns:

Mdaa eu am aceeasi problema pe mine ma doare burta si nu am pofta de mancare doctorii imi zic ca am probleme cu bila adica dereglarea bilei (cauta pe internet) iar in partea stanga pe mine ma doare cand fac miscare si obosesc adica am mers odata 2 km cu mama sa ma plimb si zici ca eram pe moarte la cat de tare ma durea in partea aceea. Ar trebui sa te duci la control, dar daca in continuare te doare ar trebui sa te duci la mai multe spitale si sa stai internata ca sas te faci bine. Funda? happy