| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Buna!
De asta vara am un fel de "pata" pe una din fese. La inceput a fost un simplu cos pe care l-am spart apoi zona s-a inegrit. Cosul cred eu ca s-a format din cauza ca,in vara trecuta,am petrecut foarte mult timp pe un scaun de lemn,stand pe marginea lui si purtand pantaloni scurti.Ma gandesc ca poate zona respectiva a fost iritata sau ceva de genul.
Am crezut ca va disparea. Este vreo crema pe care o pot folosi sau ceva? Folosesc si ulei de masline pentru netezirea feselor, insa nu prea a dat rezultate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eva91 a răspuns:

Daca se vede putin negru si e tare, e un chist. Trebuie sa mergi la doctor sa ti-l scoata.