| Creatza98 a întrebat:

Buna,de cateva zile am dureri de burta si de spate ..simt parca se misca ceva in abdomen laughing durerea imi radiaza pe picioare si brate ..ciclu menstrual am avut in 10 si m-a tinut 4 zile normal ..nu stiu ce ar putea fi o sa merg la un doctor zilele astea, am 17 ani.Ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Daca ai fi insarcinata nu ai cum sa simnti ca iti misca ceva din primele zile, mai bine mergi la doctor.Multa sanatate.

| jongbae a răspuns:

Ai intretinut relatii sexuale?