| Ryo a întrebat:

De cateva zile am dureri de cap, de intensitate mica dar totusi persistente care s-au tot mutat, ma dor si ochii, urechile si putin gatul. De unde vin toate durerile astea? Ce pastile as putea sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Este o raceala a sinusurilor. Poti sa faci inhalatii cu ceai de tei si musetel seara si nu mai iesi afara si pui un prosop pe fata si stai asa o jumatate de ora, sau ceva cald pe frunte.Probabil de la baie ai iesit in frig si nu au avut timp sa se inchida pori.

1 răspuns:
| Schooby2008 a răspuns:

Du-te la un doctor, o sa iti zica ce ai si ce pastile trebuie sa ieiwinking.