| Adrian_Sevastre_1997 a întrebat:

Salutare TpU! De cateva zile am momente in care am respiratia greoaie si ma inteapa in partea de sus stanga a pieptului, dar mai am si nasul permanent infundat(chiar daca nu sunt racit)
P.S. Nu tusesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Poti avea nasul infundat din cauza unei alergii sau din cauza aerului uscat.
Durerea pe care o simti in piept poate fi din cauza muschilor.
Totusi, sunt doar supozitii, dar ar fi indicat sa consulti un medic, pentru a afla cauza exacta. Multa sanatate.