| foreveryoung10 a întrebat:

De cateva zile ma tot doare stomacul si abdomenul, mentionez ca am stari de greata si ca in ultimele zile am slabit destul de mult.As dori sa mentionez ca acest lucru se intampla doar de 2 zile si ca in aceste 2 zile zile am fost plecata si nu prea am mancat, doar la restaurant.Va rog sa imi spuneti ce ar putea fi.M-am gandit ca ar putea fi limbrici dar inca nu sunt sigura. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 123surprise a răspuns:

Poate fi menstruatia sau atunci cand schimbi mediul se intampla sau poate mai fi din cauza unei diete sau unui medicament respectiv antibiotic.