| NuAvemNume a întrebat:

De cateva zile am o stare de greata doar seara, ma doare ficatul uneori si stomacul. Tin sa menționez ca nu prea am mancat bine in ultimele zile doar prostii cumparate de la magazin si am fumat foarte mult. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Nu mai manca tampeniile de la magazin si nu mai fuma.asta daca vrei sa scapi de problema