| albinuta2 a întrebat:

De cateva zile mi-a iesit o basica pe frenul labial inferior si in jurului ei spre buza s-a inrosit si ma ustura foarte tare, ce ar trebui sa folosesc sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

De ce nu te duci la medic sa intrebi?
cred ca el e in masura sa iti raspunda la aceasta intrebare, asta ca sa nu te iei dupa ce zice lumea si sa se agraveze problema ta.

| AleXuTzu15 a răspuns:

De ce nu mergi la farmacie sa intrebi?

Incearca crema de galbenele.