| 01092007 a întrebat:

de cativa ani am probleme cu tenul imi ies cosuri,mai ales in perioada menstruatiei. problema e ca le rup mereu,nu ma pot abtine si mi-au ramas niste semne foarte urate ca niste pete mici maronii.va rog dati-mi cateva sfaturi cum as putea sa scap de ele, as prefera tratamente naturale.va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Sapunul cu sulf iti curata acnea.Acum un an ma confruntam cu aceeasi problemasadDar cand am mers la dermatolog, a zis sa ma spal cu sapun cu sulf.

Se gaseste la farmacii si plafar happy
Numai bine happy

| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna! Sapunul cu sulf te va ajuta.Acum 2 ani ma confruntam cu aceeasi problema, dar am fost la dermatolog si mi l-a recomandat big grin Si app:fara dulcuri! Stiu ca e greu dar doar gusti happy
Sapunul cu sulf il gasesti la farmacie sau la plafara happy

Succes! O zi frumoasa!

| Mymy2000Funky a răspuns:

Sora mea a patit la fel si a folosit un sapun cu sulf si cat de cat i-au disparut!