| giirkssss a întrebat:

De ce ma doare maseaua la care mi-am scos nervul si mi-am plombat`o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Nu da nici o funda trebuie sa mergi inapoi la medicul stomatolog si sa spui care ti-e problema el poate numai sa remedieze. Poate fi orice te poate durea carnea adicas muschii de sub dinte din cauza sensibilitatii dar poate fi si altceva dar daca n u mergi inapoi sa zici pot iesi lucruri grave.

2 răspunsuri:
| giirkssss explică:

Ms mult

| Emma97 a răspuns:

Cea mai probabila cauza cred ca nu tia scos tot nervul si de aceea.pentru ca asa am patit si eu:d

trebuie sa mergi din nou la medicul stomatoloc si sa ii comunici problema:X:X:X

bafta:*