| Albertflamingo a întrebat:

Buna ziua! Prin noiembrie mi-am plombat o masea(mi-am scos nervul si chestii de genu) si de cand mi-am plombat-o cand o ating cu orice ma doare maseaua si simt gol. In unele zile cand ating ma doare si in altele nu, de ce se intampla asta?(daca stie cineva va rog sa raspundeti)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi inapoi la medicul care ti-a scos nervul!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100% nepriceputul asta, care a facut facultatea pe banii lui tata, nu ti-a scos nervul complet. Asta este si o racila a tinerei generatii care se duce, mai degraba, la un medic tanar decat la unul cu experienta.

| Albertflamingo explică (pentru Salontanul):

Domnul dentist care mi-a plombat avea peste 50 de ani cred, din cate stiu e priceput

| Albertflamingo explică (pentru Salontanul):

Si daca nu s-a inteles ce am scris scuze, adica nu ma doare maseaua cum ma direa inainte, e doar cand o ating

| Salontanul a răspuns (pentru Albertflamingo):

Omule! Daca este scos nervul nu mai are ce sa te doara! Sunt si din cei in varsta nepriceputi sau nepasatori. Vor doar sa incaseze banii. Crede-ma. am avut o gramada de plombe la viata mea. In cei peste 60 de ani de viata am trecut prin multe.