| anonim_4396 a întrebat:

Buna de ceva timp,am dureri in partea stinga jos,si cind vreau sa elimin deseurile,ma doare,cred ca este ceva cu intestinul gros,nu stiu ce sa fac, poate stiti voi ceva, Ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adde29 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la rinichi, sa ai pietricele... si de obicei te doare cand elimini acele pietre, du-te la un doctor kiss el stie mai bine. Pietrele le poti elimina daca bei multe lichide.

| Mishca13 a răspuns (pentru Adde29):

Pai vreau sa ma duc la spital.dar nici nu stiu cum sa-i explic doctorului...

| Adde29 a răspuns (pentru Mishca13):

Du-te ca nu trebuie sa stii tu.te v-a consulta el si iti v-a spune ce ai happy. Tu doar ii spui unde te doare atat