| mirela88889 a întrebat:

nici astazi nu mi-a trecut acea problema. Faza cea mai naspa e ca eu nu pot sa ma imbrac s-au dezbrac, caci ma doare si mai tare. Am gresit cand am scris ca ma doare in partea dreapta, in partea stinga ma doare. Vreau la wc dar nu pot sa ma scol ma doare rau de tot. Azi noapte nu am putut dormi. As merge la spital dar eu nu pot sa ma scol, acum stau pe o parte si am incercat sa ma ridic. Febra nu aveam aseara, acum nustiu, am dureri de cap si greturi, intruna imi este foame. Eu cred ca e de la ovare, deoarece, ma doare si acolo, burta. Nu pot face nimic. Eu cand scriu aceasta intrebare astept cateva minunte ca sa vad ce dureri mai apar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu crezi ca ar fi indicat sa apelezi la servicul de urgenta? crezi ca daca stai si nu faci nimic, vor fi minuni?
Esti singura acasa? apeleaza 112 si rezolvi situatia!
O zi buna happy

| VoicuStefanDaniel a răspuns:

Ceea ce ai descris tu, problema vine de la vezi biliara uita-te aici : http://www.sfatulmedicului.ro/......stic_11329