| AlinaaRaluca a întrebat:

De ceva timp am niste cosuri pe piept si umeri. Am luat de la farmacie o solutie ca sa dispara, insa nu merge. Ce pot face ca sa nu le mai am in cel mai scurt timp posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Miere! (Nu să o dai pe tine, să iei o linguriţă dimineaţa) în vreo săptămână îţi trece. Succes

7 răspunsuri:
| Louys a răspuns:

Altu' plin de inteligenta.

Bai! Ai tu facultate sa iti iei creme d-astea?
Crezi ca le iei, asa de capul tau?
Vezi ca fiecare ten e diferit, ai noroc, cunosc o persoana care avea tenul diferit, si i s-a ars pielea de la crema.

Du-te la cel mai bun dermatolog de la tine si ia ce spune el.
Daca esti la pubertate, nu ai ce le face, o sa tot apara, scapi de ele cand se termina.

| AlinaaRaluca explică (pentru Louys):

Doctorita de familie mi-a recomandat solutia aia, "desteptule"...

| Louys a răspuns (pentru AlinaaRaluca):

Iti multumesc pentru compliment happy

| AlinaaRaluca explică (pentru Louys):

Data viitoare nu vorbi daca nu stiiwinking

| andreeahtml a răspuns:

Încearcă soluție iodata și clotrimazol, in maxim 3 zile îți vor dispărea.

| Yldz99 a răspuns:

Am aceiași problema ca tine, mie mi-au apărut la câteva zile după contactul sexual

| AlinaaRaluca explică (pentru Yldz99):

Eu nu am avut contact sexual cu nimeni. Nu stiu din ce cauza ti-au aparut tie, nu ma pricep deloc laughing