| omulet a întrebat:

de ceva timp am visuri umede frecvent si nu stiu care e motivul

va rog sa ma ajute cineva care se pricepe in acest domeniu

multumesc foarte mult

p. s - rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 23partyboy a răspuns:

Se numesc polutii, sunt absolut normale adolescentilor, prespun ca esti baiat, neavand activitate sexuala dar totusi ajungand la pubertate organismul tau produce zilnic sperma, care trebuie eliminata din organism, iar aceasta este unica cale

2 răspunsuri:
| LiviuStefan a răspuns:

Spermatozoizii spermei ejaculate in timpul visului umed sunt la fel ca la inceput(adica vii)sau sunt mai mult morti

| LiviuStefan a răspuns:

?