| omulet a întrebat:

Buna , de ceva timp am visuri umede frecvent si nu stiu care e motivul straight face
va rog sa ma ajute cineva care se pricepe in acest domeniu
multumesc foarte mult
p.s - rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal.Toti am trecut prin asta.In timp vor dispare.Fa-ti o prietena si daca iti vei incepe o viata sexuala normala totul va fi bine.

| omulet explică (pentru darrio2007):

In asta si consta, viata sexuala de mult am inceput... insa la moment nu am relatii - poate din acest motiv

| darrio2007 a răspuns (pentru omulet):

Da.Asa este.Viata sexuala face parte din existenta noastra.Trebuie sa te tii de ea.