| xoxoMaster a întrebat:

Buna de ceva vreme ma doare in partea stanga am loat o groaza de medicamente si tot degeaba ajutati-ma dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Poi degeaba ai luat o tona de medicamente daca nu ai luat ceea ce ai tu nevoie.Trebuie sa te prezinti la medic pentru a primi un tratament adecvat.Sanatate!

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu iei decat acel medicament care inlatura cauza, tu iti testezi organismul?

| mona a răspuns:

E nevoie sa te vada un medic pentru un diagnostic

Răspuns utilizator avertizat