| Ionut2143 a întrebat:

Buna,

De ceva vreme ma supara o chestie, si anume orice inspiratie mi se pare rece in gat. Aerul pe care il inspir pe nas mi se pare racoros in gat, iar daca ating limba de cerul gurii parca imi da senzatie de rece.

Ce sa fie oare? Ce pot lua pentru asta?

Mersi frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Si eu am avut demulte ori aceste simptome, pentru mine a fost cel mult o raceala pe care nici nu o tratam deoarece trecea de la sine

| Gabigabyi a răspuns:

Pt ca temperatura aerului e rece.