| BuffaloSoldier a întrebat:

De dimineata a inceput sa ma intepe in partea abdominala stanga jos... Mentionez ca nu am facut efort. Oare de la ce este? Imi va trece oare pana maine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Hei.Şi pe mine mă înteapa cateodata in partea stanga/dreapta in zona abdominala.Nu am fost la medic, insa am cautat pe alte site-uri şi am găsit doua raspunsuri favorabile pentru mine şi cred ca si pentru tine.

1.Ori ai tras curent

2.Ori ai făcut o miscare bruscă
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se glumeste cu asa ceva! Ia-i dat funda unei persoane inconstiente. Nu asta-i, insa, problema. Mergi la medic urgent! Nu te juca.

| WaterDrop a răspuns:

Poate fi apendicita.Mergi la un control.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

...tanga-370/

Poate ar fi bine sa mergi la medic.

| Cosmy003 a răspuns:

Eu am fost operata de apendicita si tot asa au inceput durerile.Ti-as recomanda sa nu depui efort fizic prea mult, pentru ca in general asta e cauza.Ca sa fii sigur ar trebui sa vizitezi, totusi un doctor chirurg...