| nuconteaza777 a întrebat:

Buna,de dimineața am niste dureri insuportabile de cap,in zonele laterale ale cerebelului, in stingă și în dreapta
de parca cineva m-a lovit foarte tare in aceste zone, dar nu am avut traumatisme in acele locuri
Am aceste dureri in fiecare luna timp de aproape 2 ani
Am fost și la neurolog și mi s-a spus că am hipertensiune intracraniana și am primit un tratament cu un an în urmă, dar nu m-a ajutat
Ce poate fi?
In fiecare dimineață când mă scol vad steluțe, amețesc și pierd echilibrul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aube a răspuns:

Schimba neurologul.
Stiu pe cineva care a fost la vreo 3-4 si abia a 5-lea i-a gasit cu adevarat ce are. Bineinteles ca si ceilalti i-au dat tratamente, dar ineficiente.