| Ry0010 a întrebat:

De dinainte de Craciun simt o durere sub abdomen. Prima data parca ma dureau ovarele. Cand ma aplec simt ca ma deranjeaza ceva acolo si acum parca e umflata partea de sub abdomen pe mijloc si ma doare din cand in cand in special seara. Ieri m-a usturat in partea inghinala si si azi putin. Ce ar putea fi? Ma simt balonata. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Stefanajrv a răspuns:

Vreo infectie de prin toalete, trebuie sa mergi sa iti ia monstra pentru analize si sa iti dea antibiotic expre pentru ce e acolo. mergi la medic de familie