| Ry0010 a întrebat:

Ce ar putea fi daca mi s-a umflat partea de sub abdomen si ma simt balonata? Va rog, raspunsuri serioase. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil este vorba de o indigestie care poate fi de natura medicala din cauza proastei functionari a unor glande interne sau din cauza ghiftuirii necontrolate. Daca senzatiile se mentin ar fi cazul sa fii consultata de medicul de familie. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Hernie.

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil te-ai lovit în zona respectivă.

| untu a răspuns:

Sa iei niste TRIFERMENT sau ESPUMISAN pentru balonare! Multa sanatate! Daca nu trece mergeti la medicul de familie!