| sweetys a întrebat:

Bună! De două săptămâni am o problema la nivelul sinusurilor frontale sau acolo mi se pare mie. Sunt momente în zi în care dacă este liniște am senzația ca pocnește ceva (gen cum se aude la o pastila efervescenta când o bagi în apa, dar nu asa tare), iar noaptea devine enervant acel zgomot fiindcă nu pot dormi. Prima oară am sesizat după ce am făcut baie pe cap(deși nu știu dacă are legătură sau nu). Are cineva idee de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| user0010 a răspuns:

Pocnesc ghiciurile din nas.

| user0010 a răspuns:

Ai mâncat răcituri, de ai răcit?