| IngerashMick a întrebat:

Buna!happy De fiecare data cand fac genoflexiuni imi pusca genunchii foarte tare.Mai are cineva aceasta problema? Oare din ce cauza si cum as putea sa tratez asta? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marybm a răspuns:

Da normal si eu si sora mea. asa este daca nu esti obisnuita sa faci zii de zii, cum nu ai antrenament, nu este nimic gravbatting eyelashes funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Faci miscare des? Stai cu picioarele sub tine atunci cand esti asezat/a? Asta nu face bine incheieturii genunchiului pe termen lung. De aceea mai trosnesc genunchii.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Da, si mie uneori, dar continui si nu se intampla nimic.

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Da am aceeasi problema. Sunt slab totusi. SI FOARTE LENES X3

| broxi a răspuns:

încearcă niște anti inflamatoare, și încălzește-te înainte să faci genoflexiuni happy