| d0areu a întrebat:

De fiecare data cand fac genoflexiuni imi pocnesc genunchii. De ce? Ce sa fac sa nu mai pocnească? Dai funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fara gantere? poate nu esti obisnuit cu sportul

| Eastwood a răspuns:

Lipsa de calciu, mie asa mi s-a spus de la doctor! Ai grija la alimentatia pe care o consumi si multe fructe si legume!

| alin100 a răspuns:

Salut.O cauza, poate fi executarea gresita, iar alta, daca nu te incalzesti inainte sa executi.

| helpme25 a răspuns:

O incalzire de 30-45 min, dar o incalzire care intr-adevar sa simti ca iti poti continua activitatea sportiva + bea apa!