| Bibi817 a întrebat:

Buna, de ieri dimineața am realizat ca am infecție vaginală, nu prea am băgat in seama pana aseară... vreau sa spun ca toata noaptea nu am putut sa dorm, am folosit aseară și bicarbonat dar nu știu dacă sa mai continui cu el.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elelei a răspuns:

Nu mai continua cu bicarbonat in zona vaginala. Mergi URGENT la ginecolog.

| JicaContra a răspuns:

Combina un doctor... infectia nu trece de la sine, iar la femei, infectiile la genitale sunt FOARTE periculoase, mult mai periculoase decat la baieti, poti sa ramai fara uter, sa nu mai poti face copii, sau chiar sa mori