| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
de vreo 2-3 ani am niste crize de durere de spate situata chiar langa coloana si care se resimte si in coaste cateodata, ma tine vreo 3 zile durerea dupa dispare si nu ma mai doare cu lunile, dupa iar apare diferenta este ca uneori apare gradat durerea iar uneori survine acut, si altceva ce am remarcat a fost faptul ca muschii de langa coloana la palpare ma dor de parca as avea febra musculara.

Sa fie hernie de disc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vlach a răspuns:

Posibil...Du-te la medic