| MasterSpirit a întrebat:

Salut tpu...problema mea este urmatoarea,ma doare partea inferioara a spatelui ( Mijlocul ) atunci cand ma las pe spate,poate fi hernie de disc sau pnm.? Nu stiu care e faza, acum 4 zile am facut sport intens si urmatoarea zi ma durea spatele,si precizez iar,doar atunci cand ma indoi pe spate, ca si atunci cand ai face podul. cum pot scapa de durerea asta? ma doare ca si o febra musculara nu stiu cum sa explic.Despre ce ar putea fi vorba?

Răspuns Câştigător
| Sk1j4 a răspuns:

E normal sa te doara din moment ce ai facut ceva mai intens.O sa iti treaca nu iti fa probleme...e ceva normal

2 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Mane cel mai bine vb cu parinti tai cate doare spatele sau du-te la un doctor si zici ma doare spatele si explici dc il iti zice ce ai iti da un tratament o alifie care sate dai pe spate sa-ti treaca durererea deci sfatul meu e sate duci la doctor cat mai repede bafta sa rezolvi problema cu spatele

| cavalerul11 a răspuns:

Bun am exagerat la raspunsul asta sa fiumai atent pe data vitoare