| gabi659 a întrebat:

Buna, de vreo 3 luni am niste probleme cu ochii. Vad halouri de lumina si ma cam deranjeaza noaptea la condus, iar cu un ochi vad un pic mai intunecat la telefon, (vaf culorile mult mai inchise) am astigmatism -3, 50 la amandoi si port lentile de contact, nu dorm cu ele (am si ochelari). Am fost si la oftalmolog si mi-a spus ca nu am nici o problema, imi simt ochii foarte uscati, folosesc si picaturi pentru ochi. Ce as putea face? Va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred că te putem ajuta mai multe decât medicul. Mai mergi la unul și mai cere o părere.