| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
De vreo 6-7 luni am o linie de la buric in jos! Ce inseamna? Nu se observa prea bine! Doar eu o vad foarte putin. Ce ar insemna? va rog ajuta ti ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Criss123criss a răspuns:

Buna! Stai calma..nu e nimic grav.
Si eu am avut o astfel de linie de la buric in jos acum vreo 2 ani... am fost la spital din alt motiv si le-am spus si despre asta iar medicii mi-au spus ca e din cauza hormonilor si dupa ce o sa imi vina menstruatia o sa ma dezvolt brusc.
Asa si este. De atunci m-am inaltat foarte tare sunt cea mai inalta din clasa, am sanii cei mai mari etc. Iar acum am cateva fire de par in locul liniei aceleia. Si popular, adica din batrani se spune ca cine are o astfel de linie o sa nasca copii sanatosi. happy
Sper ca te-am ajutat! Dai funda? :*

1 răspuns:
| 1emanuelaemanuela1 a răspuns:

Du-te la spital ai sa stii mai bine