| Kkkl a întrebat:

Buna! S-a mai confruntat vreo fata să aibă o linie maro, care nu este pronunțată, se vede foarte puțin de la buric in jos? Țin să precizez că nu sunt gravida.
Este normal sa o aibă și fetele care nu au o sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si eu tot la vergeturi m-am gandit
poate este o pata pigmentara

petele maronii pe abdomen sunt explicate aici https://www.ducray.com/......ii-abdomen

| ReddY25 a răspuns:

Straniu