| Nikoooooooo a întrebat:

Deci am o intrebare...Sucul Mountain Dew este energizant?laughing eu nu cred...doar ca asa mi-a zis o perslaughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Multumesc pentru compliment daca si eu ma numar printre aceia care sunt "praf"...O avea cofeina dar NU este energizant.

| WeaponGirl a răspuns:

Nu-i nimic de ras...DA are efect de energizant deoarece contine cofeina (mai multa decat pepsi) mai citeste si tu din cand in cand ce bei...tongue
p.s sa citeasca si restul ca sunt PRAF rolling on the floor

| WeaponGirl a răspuns:

Am spus ca are,,efect de energizant,, la fel ca si pepsi,cola, cafeaua etc. iti poti da seama simplu : citind ambalajul laughing cand vezi ca o bautura contine cofeina, poti sa spui ca e energizanta...nu e nimic gresit tongue

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu. Este suc obisnuit.

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Nu este deloc ener.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

In caz de nu esti analfabeta ai putea sa citesti pe cutie, dar se pare ca esti sad

| Updew a răspuns:

Salut. Mountain Dew nu este un energizant. Intr-adevar, contine cofeina dar nu este energizant. Si-au asociat imaginea cu sporturile extreme de aceea te poate induce in eroare.

| Liviu4you a răspuns:

Sigur nu este!

| xSunriseX a răspuns:

Nu este

| LucaSmecheru a răspuns:

Nu este energizant este un suc.

| CoconutLiqueur a răspuns:

Nu este energizant,ci este tot un fel de,,fanta,, sau,, coca-cola,, insa avand acelasi gust ca si,, 7up,,

| Iosia14 a răspuns:

Eu zic că da