| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Care este mai energizant suc mountain dew sau coco cola care te tine mai treaz?

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Cola contine cofeina, iar cafeaua este cel mai bun "remediu" pentru somn, deci cola.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Amandoua au cofeina destula.Dar cafeaua te energizeaza mai mult.

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca somnul la timp te poate tine treaz.

| Dumbi a răspuns:

Dar de ce vrei sa iti strici organismul cu aceste bauturi? Mai bei o sticla de 1l o data la 2-3 luni, dar nu in fiecare zi. Stii cine te tine cel mai mult treaz? Somnul, cu cat te odihnesti mai mult cu atat vei rezista mai mult treaz. Asa ca dormi la pranz 2-3-4 ore sa vezi ca o sa rezisti pana dimineata.

| ĂlaRău a răspuns:

Coca-Cola

| Ecstasy4Life a răspuns:

Niciunu', redbull e viata.