| Andrreachiriac a întrebat:

deci de ce sunt atat de importanti adidasi la alergare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Talpa e importanta. Sa fie moale ca sa te propulseze.

| mona a răspuns:

Pune ti o pereche de cizme sau pantofi cu toc si alearga 150m apoi fa o tura incaltata cu adidasi si iti vei raspunde singura la intrebare

| betsy a răspuns:

In primul rand, pentru ca forma lor permite miscari mai ample ca celelalte tipuri de incaltaminte, si in al doilea rand pentru ca sunt conceputi special pentru sport, astfel incat sa lase pielea sa respire!winking

| Andrreachiriac explică:

Liliana15@ si mona@ nu ma refeream la asta, ci la faptul ca de ce nu pot sa alerg cu orice pereche de adidasi (gen http://www.adidasi.info/poze/629-1-adidasi-dama-adidas-mijrk.jpg ), ci cu acestia, de genul acesta ( http://www.adidasioriginali.ro/......_96245.jpg ) dar mna' ati vrut sa va bagati si voi in seama :-j

| liliana15 a răspuns:

Sigur ca da...ce vrei sa alergi in pantofi cu toc?

| Gabi_Manu_1983 a răspuns:

Www.adidasitari.ro the best calitate pret, recomand