| HappineSsb a întrebat:

M-am apucat de curand de alergat, si am 2 perechi de adidasi cu talpa foarte subtire care ii am de alergare si nu imi plac de loc. intrebarea mea este ce adidasi sa imi cumpar pentru alergare? puteti sa imi dati si linkuri cu adidasi. sa fie pana in 150 ron, multumesc, CEL MAI BUN PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EmilLyWilliamS a răspuns:

Pentru alergare desigur trebuie niste adidasi cu talpa mai groasa am avut si eu adidasi cu talpa subtire dar dupa 2 -3 ture de alergare se rupeau.Din pacate nu iti pot da niste lincuri deoarece nu sint di rominia dar firma cea mai buna pentru adidasi confortabili si in siguranta este ADIDAS si REEBOK.
Bafta.
happy

Răspuns utilizator avertizat
| EmilLyWilliamS a răspuns (pentru Vlad89NN):

Mi se intimpla si mie una ca asta, dupa o perioda te vei acomoda si nu te va durea picioarele

6 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Sunt oferte la intersport cu adidasi de alergare de la NIKE si Adidas.

Răspuns utilizator avertizat
| Cobe a răspuns:

Adidasii cu talpa groasa sunt cei mai buni, un prieten s-a apucat de alergat si a observat ca mai conteaza si locul unde alergi. Eu nu stiam asta /// Cauta ceva mai ieftin si bun big grin