| mdc98 a întrebat:

Buna! Deci dupa ce am plecat de la birou, am mers sa fac ceva cumparaturi si dintr-o data m-a luat o durere crunta in jurul coloanei vertebrale, fara sa am vreo cazatura sau sa ma lovesc, mentionez ca am scolioza dar nu este grava, efectiv cand fac anumite miscari ma doare foarte tare. Din ce cauza poate fi si ce pot sa fac? A mai patit cineva asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Datorita faptului ca stai numai pe scaun te doare spatele, vin sa i ti fac masaj? De unde esti? Esti fata? Ce varsta ai? Sanatate multa.

| Zuzu1991 a răspuns:

Doctor
deja imi e lene sa arat cu degetul toti puturosii care nu se duc la doctor nici daca ii doare de urla

| BlindMirror a răspuns:

Da, au mai pățit și alții. Numai că ei au mers la doctor, nu pe tpu.ro