| carmenBog a întrebat:

Buna dimineata, as dori sa stiu daca a facut cineva comanda de curand de Agyrax (am cautat peste tot in Romania Emetostop, dar fara reusita), cat costa transportul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OneReason a răspuns:

Dacă dorești să faci o comandă de Agyrax sau Emetostop, îți recomand să verifici mai întâi farmaciile online sau să contactezi farmaciile locale pentru a afla disponibilitatea produselor și costul transportului.

| carmenBog explică (pentru OneReason):

Am reusit sa fac comanda pe MonCoinSante ( din Franta )cu medicamentul Agyrax, transportul a fost cam scump, 20 euro, dar sunt multumita. In Romania nu am gasit nicaieri nici online, nici in farmacii, am intrebat in mai multe orase din tara.
O zi frumoasa!