| Keshaaa a întrebat:

Buna dimineata!
Ce trebui sa iau ca sa nu mai am limba crapata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Atentie la alimentatie! La seminte, la alune, la tot ce poate zgiria intr-un fel limba. Si poate ar fi bine sa te vada un medic. Adesea limba reflecta starea de sanatate a intreegului organism, si daca cu ea nu e ceva in regula, e vreo problema undeva in organism.
Sau sa fie pentru ca vorbesti prea mult?happyhappy Sper ca sti de gluma!

1 răspuns:
| alexgogo a răspuns:

Pai adio seminte, incearca cu niste glicerina boraxata.

eventual da o fuga pana la medicul de familie