Întrebare recomandată | Petrus_Dana_1971 a întrebat:

Daca ai limba crapata ce trebuie sa faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa te dai cu glicerina boraxata.
Si daca persista, sa te duci la medic sa afli cauza.
Faci ceva tratament?
Ori este din c auza mainilor si a fructelor nespalate.
Fac des si eu asa ceva, dar la mine este din cauza excesului de medicamente+prafuri.
O zi buna happy

| ABCD122 a răspuns:

Bea apa. straight face

| 14bubulina a răspuns:

Offf da cum sa se intimple asa? sad sad te dai cu glicerina boraxata pune mai bine pe un bint

| furyzen1 a răspuns:

Incearca sa te hidratezi cat mai mult

lichidele precum ceaiuri sunt cele mai bune

| Claudy20 a răspuns:

Pupatul nu ajuta?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudy20):

Pupatul pe tălpilaughing