| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Dimineata, primul lucru pe care il fac dimineata dupa ce ma trezesc e sa merg la baie si sa incerc sa fac treaba mare, ceea ce nu reusesc, dar dupa un interval de circa 15 minute, trebuie sa fac neaparat deoarece ma trece foarte tare.
Acelasi lucru patesc si daca nu ma fortez.
Credeti ca e din cauza ca incerc fix dupa ce ma trezesc sau am o problema, si daca am, ce pot sa fac sa nu mai patesc asa ceva?
E foarte inconfortabil si enervant. De multe ori intarzii foarte mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Asta este bioritmul tau. Bea o cafea tare inainte sau apa rece ai imediat vei merge la toaleta.

| alina2k18 a răspuns:

Pai doar daca am diaree as putea face fix cand ma trezesc laughing
Bea un pahar de apa si dupa 10mins o cafea daca esti fan si dupa merge treabawinking

| Basilievski a răspuns (pentru alina2k18):

Fetele nu fac treaba aiawinking

| alina2k18 a răspuns (pentru Basilievski):

Da da laughing fetele NU laughing

| GigiDurul a răspuns:

Nu inteleg prea multe din raspunsul tau... esti sarcastic?

| KLLO a răspuns:

Bei 2 cani de apa pe stomacul gol la trezire