| Tudy24 a întrebat:

Din data de 26.07. 2016 ma doare capul dar nu e genul de durere infernală si de nesuportat, ci mai degrabă e o durere suportabilă care nu e continua dar totusi deranjanta si care mă cam sperie ca tine de atâta timp. Ce e aceasta durere? De la ce este aceasta durere? Oare e grav?
Țin sa mentionez ca am 17 ani, am anxietate si folosesc mult telefonul sau televizorul si noaptea prefer sa adorm cu muzica in casti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Te duci la un control medical si vezi ce ai. Nu ne-ai zis unde te doare, cand incepe si cand se termina. Trebuie sa-ti faca medicul o anamneza (sa iti puna niste intrebari) si apoi sa vada ce ai.