| irinuk28 a întrebat:

Buna dragilor,ce exercitii fizice cunoasteti pentru a mari pofta de mancare? As dori sa ma mai ingras vreo cateva kilograme si nu le acumulez nicicum,iar sportul am auzit ca este foarte util si pentru aceasta conditie,bineinteles practicat in mod diferit fata de cel care ajuta la slabit. Daca ma puteti ajuta ofer si funda in schimb, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Inotul iti face pofta de mancare

| georgi2239 a răspuns:

Poti sa te plimbi cu bicicleta cam jumatate de ora sau sa alergi 20-25 de minute. Vei avea pofta de mancare!