| larybublegumm a întrebat:

e adevarat mitul cum ca, daca o sa consumi inainte de betie carbune medicinal, poti bea mai mult alcool decat de obicei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adrew a răspuns:

Da aceasta metoda era folosita de businessmanii rusi care la intilnirile de afaceri aveau traditia de a se inbata ca porcii si totusi doreau sa ramina cu mintea clara ca sa nu faca vreo prostie caci lumea afacerilor nu iarta

2 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

Incearca...

| GicuFTW a răspuns:

N-am auzit de acest mit.Eu stiu ca daca mananci mancaruri uleioase poti bea mai mult alcool.