| Synapse a întrebat:

Este adevarat ca daca fumezi cand consumi alcool te imbeti mai repede? Am incercat, dar n-am simtit ca ma imbat repede."Mitul" se refera la bauturile tari, sau la orice tip de alcool? Eu am incercat cu bere...

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da, sau cel putin mie asa mi se pare. Nu te imbeti mai repede, ci se amplifica senzatia aia de ameteala, pe moment, atunci cand fumezi, in special daca e vorba de niste tigari mai tari. Valabil pentru orice bautura alcoolica.

1 răspuns:
| Xtadelo a răspuns:

Testeaza, testeaza in continuare. happy